08.08.2021
08.08.2021

Racibórz , Klara Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Okna pcv

Działająca na rynku od 1998 roku firma EKO-OKNA S.A. jest międzynarodowym producentem stolarki otworowej. Realizacja procesu przemysłowego odbywa się tutaj w oparciu o nowoczesne technologie. Całkowicie zautomatyzowane linie produkcyjne oraz kompetentna i obyta kadra pracownicza dają gwarancję produktu najwyższej jakości.
W swojej szerokiej ofercie oprócz okien i drzwi wyprodukowanych z rozmaitych materiałów firma EKO-OKNA S.A. produkuje też systemy przesuwne i fasadowe, rolety, bramy, moskitiery, ogrodzenia posesyjne stalowe i aluminiowe.
Produkuje to w jednej lokalizacji oraz w szerokiej gamie kolorystycznej i z mnóstwem dostosowanych dodatków sprawiających, że oferta ta jest wyjątkowa, zadawalająca pragnienia i potrzeby także najbardziej wymagających klientów. Umieszczona w ofercie firmy EKO-OKNA S.A. linia All in One Control przedstawiająca intuicyjny i inteligentny system sterujący, dający możliwość w sposób zupełnie zautomatyzowany obsługiwanie okien, drzwi, bram czy rolet wypełnia tę bogatą i systemową ofertę.
Działające w firmie procesy w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001, otrzymany Certyfikat CE oraz zastosowanie do produkcji komponentów pochodzących od posiadających ugruntowaną markę europejskich dostawców tj. Salamander, Aluprof, Aluplast, Selve, Somfy, Aliplast, Exte, Beck+Heun gwarantują wytrzymałość, sprawność i bezpieczeństwo produktu końcowego.
Firma EKO-OKNA S.A. to firma oferująca produkty o najlepszych parametrach technicznych, posiadająca zaufanie klientów w wielu krajach.

Numer ogłoszenia : 13618
Liczba odsłon: 16, dzisiaj0
Strona www: https://ekookna.pl

Tagi• oknadrzwibramyroletymoskitieryszyby